Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter, Atheros
Достапност:
Шифра: 28450
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless PCI Express Adapter, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 2 detachable antennas
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555