Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Wireless Router RT-N14U, 300Mbps, Internal antenna x 2, Ope
Достапност:
Шифра: 28392
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Wireless Router RT-N14U, 300Mbps, Internal antenna x 2, Operating Frequency: 2.4GHz, MIMO technology 2.4 GHz 2 x 2, Ports: 1 x RJ45 for 10/100 BaseT for WAN, 4 x RJ45 for 10/100 BaseT for LAN, USB 2.0 x 1, Package Content: RT-N14U Wireless-N300 Cloud Router, RJ-45 Cable, Power Adapter, Quick Start Guide, Warranty Card, P/N: 90IG0080-BM3000
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF