Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Yagi-directional
Достапност:
Шифра: 28321
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Yagi-directional Antenna
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela