Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG C24F390FHR 24" Curved Business Monitor, Black high Gloss
Достапност:
Шифра: 27861
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,299 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 692 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 346 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG C24F390FHR 24" Curved Business Monitor, Black high Glossy, Screen Size (Inch): 23.5, Screen Size (cm): 59.8, Curved 1800R, Aspect Ratio: 16:9, Panel Type: VA, Brightness (Typical): 250cd/m2, Brightness (Min): 200cd/m2, Peak Luminance Ratio: 96 %, Contrast Ratio Static: 3000 : 1 (Typ), Dynamic Contrast Ratio: Mega, Resolution: 1920 x 1080, Response Time: 4(GTG), Viewing Angle (Horizontal/Vertical): 178°(H)/178°(V), Colour Support: 16.7M, Colour Gamut (NTSC 1976): 72%, Refresh Rate: 60 Hz, Connectivity: D-Sub: 1, HDMI: 1, Headphone: 1, What is included: Power Cable 1.5 m, HDMI Cable, Install CD, Quick Setup Guide, P/N: LC24F390FHRXDU
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG