Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24.5" ROG SWIFT 360Hz PG259QN eSports NVIDIA G-SYNC Gaming
Достапност:
Шифра: 27765
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 35,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,995 Ден.
12 РАТИ: 2,187 Ден.
24 РАТИ: 1,145 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 24.5" ROG SWIFT 360Hz PG259QN eSports NVIDIA G-SYNC Gaming Монитор, 24.5 inch FHD (1920 x 1080), 360Hz, Fast IPS, 1 ms (GTG), HDR, NVIDIA ULMB, 90LM05Q0-B01370
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ