Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Gaming Монитор 27G2U5, Големина на панел:
Достапност:
Шифра: 27743
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
AOC FullHD LED Backlit Gaming Монитор 27G2U5, Големина на панел: 27nch, Панел тип: IPS, Оптимална Резолуција: 1920 x 1080 @ 75 Hz, Flat, Време на реакција: 1 ms (MPRT), 3 Side frameless slim design, Осветлување: 250 cd/m², SmartContrast: 20,000,000:1, Контраст однос (типичен): 1000:1, Влезови: VGA (analog), Display Port (digital)x1, HDMI 2.0 (digital)x2,Viewing angle (CR10): 178/178, AMD Freesync Premium, Stereo Speakers 2x2W, USB 3.0 x 4, 27G2U5/BK
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy