Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG U28E590D 28" UHD 4K Monitor, BLACK/SILVER, Screen Size (
Достапност:
Шифра: 27740
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG U28E590D 28" UHD 4K Monitor, BLACK/SILVER, Screen Size (Inch): 28, Aspect Ratio: 16:9, Panel Type: TN, Brightness (Typical): 370cd/m2,Contrast Ratio Static: 1000 : 1 (Typ), Dynamic Contrast Ratio: Mega DCR, Resolution: 3840 x 2160, Response Time: 1ms, AMD Freesync, Viewing Angle (Horizontal/Vertical): 170°(H)/160°(V), Refresh Rate: 60 Hz, Connectivity: Display Port: 1, HDMI: 2, Headphone: 1, What is included: HDMI cable, Display Port Cable, Install CD, Quick Setup Guide, P/N LU28E590DS/EN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG