Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 32inch Wide VA326HR 1800R Curved Monitor, 144Hz rapid refre
Достапност:
Шифра: 27709
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS 32inch Wide VA326HR 1800R Curved Monitor, 144Hz rapid refresh rate for incredibly-smooth and fast gaming visual, Panel Size: Wide Screen 31.5(80.1 cm) 16:9, Panel Backlight / Type : VA, True Resolution : 1920x1080, Brightness(Max) :300 cd/m2, Contrast Ratio (Max) : 3000:1, (ASCR) : 100000000:1, Response Time : 4ms, Display Colors : 16.7M, I/O Ports: D-Sub, HDMI, Chassis Colors : White, Accessories: Power cord, Quick start guide, HDMI cable, Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG