Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27inch Wide VG278QF Gaming Монитор, FullHD (1920 x 1080), R
Достапност:
Шифра: 27708
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 13,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 959 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 480 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 27inch Wide VG278QF Gaming Монитор, FullHD (1920 x 1080), Refresh Rate: 165Hz, Време на реакција: 0.5ms*, FreeSync/Adaptive Sync with 165Hz refresh rate for a tear-free experience with AMD Radeon GPUs, Exclusive GameVisual & GamePlus functions to enhance color performance and control, Marathon ready with ASUS Eye Care Technology to minimize eye fatigue
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG