Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27" TUF Gaming VG27AQ HDR Gaming Monitor – 27 inch WQHD (25
Достапност:
Шифра: 27693
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS 27" TUF Gaming VG27AQ HDR Gaming Monitor – 27 inch WQHD (2560x1440), IPS, 155Hz*, ELMB Sync, G-SYNC Compatible, Adaptive-sync, 1ms (MPRT), HDR10, 90LM0500-B01370
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG