Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD Curved LED Backlit Gaming monitor C27G1, Panel Size:
Достапност:
Шифра: 27676
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AOC FullHD Curved LED Backlit Gaming monitor C27G1, Panel Size: 27nch, Panel type: VA, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 144 Hz, curved: 1800R, Response time (typical): 1 ms, Unique frameless slim design, Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: 80,000,000:1, Contrast ratio (typical): 3000:1, Signal Input: VGA (analog), Display Port (digital)x1, HDMI 2.0 (digital)x2, C27G1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555