Бренд: AOC
Краток опис: AOC FullHD LED Backlit Monitor 24V2Q, Panel Size: 23.8inch, Pane
Достапност:
Шифра: 27667
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
AOC FullHD LED Backlit Monitor 24V2Q, Panel Size: 23.8inch, Panel type: IPS, Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 75 Hz, Response time (typical): 5 ms, Slim & Borderless, Freesync, Brightness: 250 cd/m², SmartContrast: 20.000.000:1, Contrast ratio (typical): 1000:1, Signal Input: HDMI 1.4 (digital), Display Port 1.2 (digital), 24V2Q
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG