Бренд: Philips
Краток опис: Philips UltraHD LCD Monitor 276E8VJSB, E-Line, Panel Size: 27inc
Достапност:
Шифра: 27661
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips UltraHD LCD Monitor 276E8VJSB, E-Line, Panel Size: 27inch/67,6cm Panel type: IPS, Optimum resolution: 3840 x 2160 @ 60 Hz, Response time (typical): 5 ms, Brightness: 350  cd/m², SmartContrast: 20.000.000:1, Contrast ratio (typical): 1000:1, Signal Input: DisplayPort 1.2, HDMI (digital, HDCP) x2, 276E8VJSB/00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela