Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" C624BQ, (24.1" 61.13cm) FHD (1920x1080) Business monito
Достапност:
Шифра: 27646
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" C624BQ, (24.1" 61.13cm) FHD (1920x1080) Business monitor, Panel Size: Wide Screen 24.1"(61.13cm) 16:9, Panel Type : IPS, Tilt, Pivot and Swivel, True Resolution : 1920x1080 , Pixel Pitch : 0.270mm, Brightness(Max) : 250 cd/㎡, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1, Viewing Angle (CR10) : 178(H)/178(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : Signal Input : DVI-D, D-Sub, DisplayPort, PC Audio Input : 3.5mm Mini-Jack, AV Audio Input : HDMI, DisplayPort, Stereo Speakers : 2W x 2 Stereo RMS, Chassis Colors : Black, Accessories: VGA cable, Audio cable, Power cord, USB Cable, DisplayPort cable, Quick start guide,Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela