Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" VP247QG, (23.6") FHD (1920x1080) Gaming monitor, Freesy
Достапност:
Шифра: 27625
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" VP247QG, (23.6") FHD (1920x1080) Gaming monitor, Freesync up to 75Hz, Panel Size: Wide Screen 23.6"(59.9cm) 16:9, Panel Type : TN, True Resolution : 1920x1080 , Pixel Pitch : 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/㎡, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1, Viewing Angle (CR10) : 170(H)/160(V), Response Time : 1ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : Signal Input : HDMI, D-Sub, DisplayPort, PC Audio Input : 3.5mm Mini-Jack, AV Audio Input : HDMI, DisplayPort, Stereo Speakers : 1.5W x 2 Stereo RMS, Chassis Colors : Black, Accessories: VGA cable, Audio cable, Power cord, DisplayPort cable (Optional), Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555