Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" MG248QR, FHD (1920x1080) GAMING, FreeSync and up to 144
Достапност:
Шифра: 27621
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" MG248QR, FHD (1920x1080) GAMING, FreeSync and up to 144Hz, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, Panel Type: TN, True Resolution: 1920x1080 Full HD, Brightness(Max) : 350 cd/㎡, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1, Viewing Angle (CR10) : 170(H)/160(V), Response Time : 1ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, I/O Ports: Signal Input : HDMI(v1.4), DisplayPort 1.2, Dual-link DVI-D, Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack (for HDMI & DisplayPort Only), Chassis Colors: Black, Accessories: Dual-link DVI cable (Optional), Power cord, Power adapter, DisplayPort cable (Optional), Quick start guide, HDMI cable (Optional), Support CD, Warranty Card, 90LM02D3-B01370
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm