Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 32" XG32VQ ROG STRIX Curved, Gaming Монитор, 144Hz Adaptive
Достапност:
Шифра: 27613
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS 32" XG32VQ ROG STRIX Curved, Gaming Монитор, 144Hz Adaptive Sync/FreeSync,WQHD (2560x1440), Големина на панел: Wide Screen 31.5"(80.1 cm) 16:9, Панел Backlight / тип : VA, Вистинска Резолуција : 2560x1440, Осветлување(Max) : 300 cd/m2, Контраст однос (Max) : 3000 :1, Време на реакција : 4ms, Display Colors : 16.7M, Curved Панел : 1800R, I/O Ports: Влезови : HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort 1.2, Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack, USB Port(s) : 3.0x2, 1 x upstream, Chassis Colors : Dark gray, Red, Accessories: Power cord, Power adapter, DisplayPort-to-miniDP cable, USB 3.0 cable, Quick start guide, Acrylic LED light covers, HDMI cable, Support CD, Warranty Card
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Капитол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG