Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 19" VS197DE, LED, Max. Resolution: 1366x768, Brightness (Ma
Достапност:
Шифра: 27471
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 19" VS197DE, LED, Max. Resolution: 1366x768, Brightness (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR50.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 90°(H)/500°(V), Response time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Screen Size: 18,5" Wide, Anti-Glare, P/N: AS VH197D BK/5MS/EU-L&T/DSUB
Напреден Филтер
Резолуција FullHD
Дијагонала 19'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555