Бренд: Razer
Краток опис: Razer Kraken X, 7.1 Virtual Surround Sound Gaming Headset with C
Достапност:
Шифра: 26933
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Razer Kraken X, 7.1 Virtual Surround Sound Gaming Headset with Cross-Platform Compatibility, RZ04-02890100-R3M1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG