Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 64GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD
Достапност:
Шифра: 26894
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 64GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 100 MB/s Read, SDCS2/64GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela