Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UD330, Red, Folding-Cover Design, En
Достапност:
Шифра: 26825
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UD330, Red, Folding-Cover Design, Enhanced Durability - Manufactured with the Chip-On-Board (COB) process, AUD330-16G-RRD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela