Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 32GB USB Flash Drive UV140, Black+Red, Unique bookmark cl
Достапност:
Шифра: 26817
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 32GB USB Flash Drive UV140, Black+Red, Unique bookmark clip, capless, compact appearance, USB 3.2 Gen 1 (backward compatible with USB 2.0), AUV140-32G-RKD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela