Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 128GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I, Seq Read/Wri
Достапност:
Шифра: 26786
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 128GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I, Seq Read/Write rate up to 100 / 25 (MB/s), AUSDH128GUICL10A1-RA1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF