Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 4GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 SODIMM 1Rx16, KVR26S19S6/
Достапност:
Шифра: 26762
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 4GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 SODIMM 1Rx16, KVR26S19S6/4
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF