Бренд: Logic
Краток опис: LOGIC MH-6 Wired headphones with microphone Black, Speaker diago
Достапност:
Шифра: 26728
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LOGIC MH-6 Wired headphones with microphone Black, Speaker diagonal: φ 40 mm, Impedance: 32 Ohm, Frequency range: 20-20,000 Hz, Sensitivity: 110dB ± 3 dB, Cable length: 1,5 m with microphone, Audio slot: 3.5 mm, 4 pin, S-LC-MH-6-BLACK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela