Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 22NE5000 21.5" Superior Technology LED monitor (16:9) FHD, TN panel A grade 7:3 (70% panel without dark/bright pixel, 30% panel with pixel 335 standard ), Dot Picth:0.248mm, Contrast Ratio:1000:1, Standard resolution: 1920*1080, 60Hz, Response time: 8ms, Viewable angle:H:90°/ V:65°, Interface:1x HDMI, 1 x VGA, Accessory:VGA cable, DC adapter, manual
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje