Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston HyperX Cloud Pro Gaming Headset (Silver), In-line Audio
Достапност:
Шифра: 26705
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston HyperX Cloud Pro Gaming Headset (Silver), In-line Audio Volume control and Microphone mute, Durable aluminum frame. Detachable noise-cancelling Microphone, Memory foam ear cushions provide award-winning comfort for marathon gaming sessions, 53mm drivers pump out lush Audio to fully immerse you in the game, P/N: HX-HSCL-SR/NA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela