Бренд: PQI
Краток опис: PQI 16GB U176L USB Flash Drive (Black, Eco Package), 6176-016GR1
Достапност:
Шифра: 26652
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PQI 16GB U176L USB Flash Drive (Black, Eco Package), 6176-016GR1001
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela