Бренд: ST
Краток опис: Zipper Earphone with microphone, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, C
Достапност:
Шифра: 26619
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Zipper Earphone with microphone, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, Color: Purple, BOX Packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela