Бренд: Modecom
Краток опис: Modecom MC-131 Earphones with builtin microphone, perfect for th
Достапност:
Шифра: 26589
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom MC-131 Earphones with builtin microphone, perfect for those who travel with their smartphone, mp3 player or a tablet. Color: White, Membrane: 15mm, Frequency range: 20Hz-20KHz, Sensitivity: 118dB (+/-) 3dB, S-MC-131-WHI
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555