Бренд: Genius
Краток опис: Genius HS-935BT, BT 4.1, overear foldable headphone, Built-in Mi
Достапност:
Шифра: 26580
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius HS-935BT, BT 4.1, overear foldable headphone, Built-in Microphone, rechargeable Lithium Ion battery, Black
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm