Бренд: Genius
Краток опис: Genius HS-520, High performance headset, Noise-canceling microph
Достапност:
Шифра: 26551
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius HS-520, High performance headset, Noise-canceling microphone, Frequency Response: 20Hz-20MHz, Connection: 3.5mm jack, Sensitivity: 93dB +/- 3dB, Rubber microphone easy to bend, Coil up cable prevents cable tangles, Adjustable headband, In-line volume control and microphone mute, Weight: 216gr
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje