Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston DT Micro 3.1 32GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/32GB
Достапност:
Шифра: 26482
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston DT Micro 3.1 32GB Metal Silver USB 3.1, DTMC3/32GB
Напреден Филтер
Брзина на трансфер USB 3.0
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela