Бренд: SONY
Краток опис: SONY SF32U, 32GB SDHC Card, class 10, 40MB/s
Достапност:
Шифра: 26356
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SF32U, 32GB SDHC Card, class 10, 40MB/s
Напреден Филтер
Адаптер SD Адаптер
Класа Класа 10
Тип SD 32GB Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela