Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC RP-HX250E-W, Outdoor Headphones, White, Powerful Beati
Достапност:
Шифра: 26311
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC RP-HX250E-W, Outdoor Headphones, White, Powerful Beating Sound with 32 mm driver units with Neodymium magnet for powerful sound with a comfortable fit and easy portability, Frequency Response 10 Hz - 25 kHz, Cord length 1.2m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm