Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC RP-DJS200E-A, Headphones Turquoise Blue, Closed-back,
Достапност:
Шифра: 26292
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC RP-DJS200E-A, Headphones Turquoise Blue, Closed-back, hi-fi and monitoring street-style headphones for the young DJ generation, New 28 mm driver unit for clear highs and mids, and dynamic acoustic pattern with powerful bass, Single Side Monitoring thanks to the flexible earpieces, Frequency range 12 Hz to 25 kHz; 1.2 m cable, Box contents: RP-DJS200E-A headphones in blue; 6.3 mm, gold-plated stereo plug adaptor
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm