Бренд: Roadstar
Краток опис: ROADSTAR HED-120F/BL, FOLDABLE HEADPHONE, RUBBER CABLE, 3,5MM JA
Достапност:
Шифра: 26066
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROADSTAR HED-120F/BL, FOLDABLE HEADPHONE, RUBBER CABLE, 3,5MM JACK, BLUE COLOUR, IN LINE VOLUME CONTROL, SUPER BASS TRANSDUCER
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF