Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, AM4 Socket 3rd Gen AMD Ryzen Pr...
Достапност:
Шифра: 24865
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
12 РАТИ: 867 Ден.
24 РАТИ: 446 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, AM4 Socket 3rd Gen AMD Ryzen Processors, ATX motherboard with dual M.2, 12+2 power stages, PCIe 4.0-Ready, HDMI, DisplayPort, SATA 6Gbps, 2.5Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 2 Type-C, Thunderbolt header, and Aura Sync RGB Lighting, 90MB14S0-M0EAY0