Бренд: Asus
Краток опис: ASUS PRIME H310M-K, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™
Достапност:
Шифра: 24795
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS PRIME H310M-K, Intel® Socket 1151 for 8th Generation Core™ Processors, Chipset: Intel® H310, Memory: 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz Non-ECC, Un-buffered Memory *Dual Channel Memory Architecture, Integrated Graphics Processor- Intel® HD Graphics support Multi-VGA output support : DVI-D/D-Sub ports, 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode), 4 x SATA 6Gb/s port(s), LAN: Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN, Back I/O ports: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port(s), 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 1 x LAN (RJ45) port(s), 2 x USB 3.1 Gen 1 (blue), 2 x USB 2.0, 3 x Audio jack(s), MicroATX
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela