Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper 212 Black Edition, Intel LGA 2066/2011-v3/20
Достапност:
Шифра: 23729
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 2,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,399 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 210 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 100 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Cooler Master Hyper 212 Black Edition, Intel LGA 2066/2011-v3/2011/1151/1150/1155/1156/1366, AMD AM4/AM3+/AM3/AM2+/ AM2/FM2+/FM2/FM1, Dimensions 120(L) x 79.6(W) x 158.8(H) mm, Heat Sink Material 4 Heat Pipes / Aluminum Fins / Direct Contact, Fan Dimensions 120(L) x 120(W) x 25(H) mm, Fan Quantity 1 PC, Fan Speed 650-2,000 RPM (PWM) ± 10%, Fan Airflow 57.3 CFM (Max), Fan Air Pressure 2.0 mm, Fan MTTF 160,000 Hours, Fan Noise Level 8-30 dBA, Fan Power Connector 4-Pin (PWM), Fan Rated Voltage 12 VDC, RR-212S-20PK-R1
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG