Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master V650 Gold, Power Supply 650 Watts 100% Modular, Ce
Достапност:
Шифра: 23695
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cooler Master V650 Gold, Power Supply 650 Watts 100% Modular, Certified 80PLUS Gold, 16 AWG PCIe Cables for Improved Efficiency, 135 mm fan with FDB technology, Protections: OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP, Coonectors: ATX 24-PIN CONNECTORSx1, EPS 4+4 PIN CONNECTORSx1, EPS 8 PIN CONNECTORx1, SATA CONNECTORSx8, PERIPHERAL 4-PIN CONNECTORSx4, FDD CABLE 4-PIN CONNECTORSx1, PCI-E 6+2 PIN CONNECTORSx4, PN: MPY-6501-AFAAGV-EU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm