Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master Hyper H411R, Tower, 92mm white LED fan, 600-2000RP
Достапност:
Шифра: 23668
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 1,699 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

1,499 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Cooler Master Hyper H411R, Tower, 92mm white LED fan, 600-2000RPM PWM, 4 x 6mm heat pipes, RR-H411-20PW-R1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ