Бренд: Spire
Краток опис: Spire HD07015S1M3, Flowcooler II Hard disk FlowCooler, Single 12
Достапност:
Шифра: 23158

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Spire HD07015S1M3, Flowcooler II Hard disk FlowCooler, Single 12V DC Fan Sleeve bearing, 4 pin
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF