Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CoolerMaster Case K350, 500W Real TMaster PSU, Transparent Side Panel Window, M/B Type: Micro-ATX, ATX, 5.25" Drive Bays x 3, 3.5" Drive Bays x 7, Expansion Slots x 7, RC-K350-KWN2-EN + TM500-PSSRM3-BU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt