Бренд: ST
Краток опис: ST AH-510C, Superior technology, Овлажнувач за воздух, 2.6л к...
Достапност:
Шифра: 20627
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,399 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST AH-510C, Superior technology, Овлажнувач за воздух, 2.6л капацитет на сад за вода, Овлажнување капацитет 250мл/ч, Идеален за простории до 25м2, Променливо ноќно ЛЕД осветлување на резервоарот за вода, 8.5 часа работа со полн резервоар, Ултразвучна ладна магла, Прилагодување на интензитет на пареа, Автоматско исклучување при празен резервоар, Бучност 35dB