Бренд:
Краток опис: Virtual Reality Advanced All-In-One Headset Oculus Quest 2 12...
Достапност:
Шифра: 20496
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 33,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

28,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,417 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,209 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Virtual Reality Advanced All-In-One Headset Oculus Quest 2 128GB withTwo Controllers included
Конзоли VR уреди
Можеби ќе Ве интересира