Бренд: Various
Краток опис: GAMING Столица RACER, Black with Grey color with Red line, Ма...
Достапност:
Шифра: 20396
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 10,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

9,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 834 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
GAMING Столица RACER, Black with Grey color with Red line, Максимална тежина до 150 kg, unfolding(up to 160°), Број на ногарки 5, height: 138cm(maximum), width: 70cm, seat width 54cm, материјал: екокожа,
GAMING da
Можеби ќе Ве интересира