Бренд: Various
Краток опис: GAMING Chair CENTURION, Black with Red color, maximum load 150 k
Достапност:
Шифра: 20395

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
GAMING Chair CENTURION, Black with Red color, maximum load 150 kg, unfolding(up to 160°), number of legs: 5, height: 133cm(maximum), width: 70cm, seat width 53,5, material: Fabric,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG