Бренд: SONY
Краток опис: Sony PlayStation 4 Slim Console + FIFA 2020 + 1 x DualShock 4 Wi
Достапност:
Шифра: 20382
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Sony PlayStation 4 Slim Console + FIFA 2020 + 1 x DualShock 4 Wireless Controler, 500GB HDD, Color: Jet Black, CPU: x86-64 AMD “Jaguar” 1.6GHz, 8 cores GPU: 1.84 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine, Memory: GDDR5 8GB, USB Ports 3.1 x 2, AUX x 1, Ethernet, WI-FI: IEEE 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth® v4.0, Interface: HDMI 1.4 x 1, External dimensions: 265x39x288 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt