Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GAMING Chair WARRIOR, Black with Red color, maximum load: 150kg, unfolding (up to 160°), number of legs: 5, height: 135cm(maximum), width: 70cm, seat width: 38cm, material: ecoleather,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela